Ogłoszenie

Wykrywacz Artefaktów Pora dnia:
Zbieraj zioła
Słuchajcie narody!!! Zarząd Cesarstwa poszukuje aktywnych osób do pomocy przy reaktywacji. Po resztę informacji prosimy zgłaszać się na GG: 13763440

#1 2012-07-02 14:42:02

 Inewa

Obywatel

13711328
Skąd: Z Groty Inewy
Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 14
Punktów :   
Rasa: Smok Czterech Pór Roku
Profesja: Uzdrowiciel
Wiek: Wolna
Dukaty: 10
WWW

Grota Inewy

Jest to grota smoczycy Inewy. Lepiej żeby tu nikt nie wchodził bez jej wiedzy, gdyż może dla niego skończyć się to kata stroficznie. W jaskini znajduje się wiele ksiąg oraz szklanych fiolek z eliksirami.
----------------------------------------------------------------------------
Smoczyca wracając z pod kasztanowca, rozpaliła ogień w jaskini, wzięła kociołek z wodą i wrzuciła tam młode kasztany. Położyła się w gnieździe i czekała, aż jedzenie się ugotuje.

Ostatnio edytowany przez Inewa (2012-09-23 20:48:46)


Pierwsza smoczyca na tym forum
Inewa
- Karta Postaci

Oryginalna skórka Gadu-Gadu Wojny Feudalnej ! Co to będzie jak nie będziesz jej miał ?!

Offline

 

#2 2012-07-02 17:13:53

Errandra

Obywatel

Zarejestrowany: 2012-06-30
Posty: 13
Punktów :   

Re: Grota Inewy

Na zewnątrz padał deszcz, więc Errandra nie mając innego wyboru schroniła się pod sklepieniem groty. Zanim jednak zauważyła do kogo należy ta jaskinia, zdążyła już do niej wbiec, czego zwieńczeniem było wpadnięcie na ogromnego jaszczura... smoka. Elfkę zamurowała i stała tak nie wiedząc, czy uciekać, czy zostać na swoim miejscu.

Offline

 

#3 2012-07-02 22:23:46

 Inewa

Obywatel

13711328
Skąd: Z Groty Inewy
Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 14
Punktów :   
Rasa: Smok Czterech Pór Roku
Profesja: Uzdrowiciel
Wiek: Wolna
Dukaty: 10
WWW

Re: Grota Inewy

Inewa zobaczyła elfkę stojącą nieruchomo. Wpatrywała się w nią, ostrym wzrokiem. Smoczyca nie przepadała za gośćmi z zaskoczenia. Zapytała się jej:
- Co cię sprowadza w moje skromne progi ? - po zadaniu pytania, czekała na odpowiedź.


Pierwsza smoczyca na tym forum
Inewa
- Karta Postaci

Oryginalna skórka Gadu-Gadu Wojny Feudalnej ! Co to będzie jak nie będziesz jej miał ?!

Offline

 

#4 2012-07-03 12:04:56

Errandra

Obywatel

Zarejestrowany: 2012-06-30
Posty: 13
Punktów :   

Re: Grota Inewy

Errandra dalej stała jak wryta, kiedy jednak po chwili spostrzegła, że smok nie ma wobec niej złych zamiarów postanowiła odpowiedzieć:
- Jedynie deszcz. Proszę, czy mogę się schronić w twojej grocie?

Offline

 

#5 2012-07-03 12:07:09

 Inewa

Obywatel

13711328
Skąd: Z Groty Inewy
Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 14
Punktów :   
Rasa: Smok Czterech Pór Roku
Profesja: Uzdrowiciel
Wiek: Wolna
Dukaty: 10
WWW

Re: Grota Inewy

- Tak, oczywiście. Masz może ochotę na gotowane kasztany ? - zapytała się. Po czym spojrzała na wejście do jaskini -  rzeczywiście padało.


Pierwsza smoczyca na tym forum
Inewa
- Karta Postaci

Oryginalna skórka Gadu-Gadu Wojny Feudalnej ! Co to będzie jak nie będziesz jej miał ?!

Offline

 

#6 2012-07-03 12:10:56

Errandra

Obywatel

Zarejestrowany: 2012-06-30
Posty: 13
Punktów :   

Re: Grota Inewy

- Nie, dziękuję. Jestem Errandra. Mieszkam niedaleko, już od jakichś kilkudziesięciu lat, ale nigdy w życiu nie widziałam w tej puszczy smoka, albo chociażby tej jaskini. Chociaż muszę przyznać, że ten las jest ogromny i mogłam coś przeoczyć. - rzekła niepewnie

Offline

 

#7 2012-07-03 12:21:30

 Inewa

Obywatel

13711328
Skąd: Z Groty Inewy
Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 14
Punktów :   
Rasa: Smok Czterech Pór Roku
Profesja: Uzdrowiciel
Wiek: Wolna
Dukaty: 10
WWW

Re: Grota Inewy

- Ja jestem Inewa... też od dawna tu mieszkam. Tak, las jest ogromny, i mogłaś przeoczyć pozornie zwykłą jaskinię. Mało osób widuje w tym lesie smoki, ja jestem tutaj jedynym. - odpowiedziała.


Pierwsza smoczyca na tym forum
Inewa
- Karta Postaci

Oryginalna skórka Gadu-Gadu Wojny Feudalnej ! Co to będzie jak nie będziesz jej miał ?!

Offline

 

#8 2012-07-05 20:09:53

Errandra

Obywatel

Zarejestrowany: 2012-06-30
Posty: 13
Punktów :   

Re: Grota Inewy

- To dobrze - odrzekła bez zastanowienia się. Po chwili, jednak zauważyła swój błąd, więc spróbowała go jakoś naprawić, a przynajmniej załagodzić. - Nie, że mam coś do smoków, ale muszę przyznać, że... - słowa uwięzły jej w gardle, po czym ciągnęła dalej lecz smutnym tonem -... boję się ich.

Offline

 

#9 2012-07-07 18:41:09

 Inewa

Obywatel

13711328
Skąd: Z Groty Inewy
Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 14
Punktów :   
Rasa: Smok Czterech Pór Roku
Profesja: Uzdrowiciel
Wiek: Wolna
Dukaty: 10
WWW

Re: Grota Inewy

- Tak... niektóre są niebezpieczne, a ja jestem dość miła... - odpowiedziała


Pierwsza smoczyca na tym forum
Inewa
- Karta Postaci

Oryginalna skórka Gadu-Gadu Wojny Feudalnej ! Co to będzie jak nie będziesz jej miał ?!

Offline

 

#10 2012-07-09 16:01:01

Errandra

Obywatel

Zarejestrowany: 2012-06-30
Posty: 13
Punktów :   

Re: Grota Inewy

Oszołomienie powoli zaczynało jej przechodzić, chociaż wciąż nie była w stanie pozbawić się uczucia jakim było spotkanie... smoka! Niedowierzanie nadal gościło na jej twarzy, ale jednak powoli się z tego otrząsała. Powoli zdziwienie przemijało. W tej sytuacji nie wiedziała jak przemawiać, co powiedzieć, jak się wyrażać. Od kiedy tylko była mała często wsłuchiwała się w liczne opowiadania o tych fantastycznych stworzeniach, ale nigdy nawet nie śniła, że jakieś spotka. Przyjrzała się światu poza grotą. Przestało padać, wobec czego wstała i pożegnała się z nową spotkaną znajomą, a następnie ruszyła w stronę swojej chatki.

Offline

 

DarkPokemon
Noof
NinjasShinobi

PBF - Toplista gier PBF
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
Najlepsze strony fantasy
Login:
Hasło:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fin-rach.pun.pl www.nowe-bakugan.pun.pl www.dasta.pun.pl www.mafiapokemonuff.pun.pl www.narutofunclub.pun.pl