Ogłoszenie

Wykrywacz Artefaktów Pora dnia:
Zbieraj zioła
Słuchajcie narody!!! Zarząd Cesarstwa poszukuje aktywnych osób do pomocy przy reaktywacji. Po resztę informacji prosimy zgłaszać się na GG: 13763440

#16 2012-07-21 13:50:00

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Główna Ulica

Patrzyła na wszystkich, którzy szli ulicą. Pewnie mieli jakieś sprawy do zrobienia, nie to co ona. Szła wolno, trzymając rękę na grzbiecie Tristana. To uczucie jak się nie wie co powinno się zrobić. Nuda? Tak, można chyba to tak nazwać.

***


Wróciłam znowu na główną ulicę. Ruszyłam do WMP.

Ostatnio edytowany przez Konan (2012-07-21 18:19:54)


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#17 2012-07-23 17:58:50

 Gewein

Obywatel

20387379
Zarejestrowany: 2012-03-28
Posty: 109
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Wojownik
Dukaty: 10
Ekwipunek: Miecz

Re: Główna Ulica

Niebo pokryły ciemne chmury rozszalał się wielki wiatr. Pioruny rozrywały niebo i uderzały w budynki.
Ludzie zaczęli uciekać w popłochu krzycząc
-Chować się, Chować się!!!
Wiatr jest tak silny, że niemal w chwile łamie drzewa. Wszędzie latają szczątki drzew, budynków i inne rzeczy.
Stare Cesarstwo pogrążone jest w mroku i  tylko światło błyskawic je rozświetla.


"When Shadow comes to claim our souls
Some must rise the light of old
Names in stone, spirits of legend
Deeds unknown yet never forgotten
These are the Duranin
Of Honor within and of Fear without
Remember them, when in hope you doubt"

Offline

 

#18 2012-07-23 18:40:12

 Gewein

Obywatel

20387379
Zarejestrowany: 2012-03-28
Posty: 109
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Wojownik
Dukaty: 10
Ekwipunek: Miecz

Re: Główna Ulica

Niebo pojaśniało na prawdę dziwne było to że wszystko wyglądało tak jak sprzed przyjścia burzy. Chłopi i wieśniacy zaczęli wychodzić. Zaczęli rozmawiać między sobą że to pewnie jakaś wroga magia...
Po chwili wszyscy wrócili do swoich zadani i szybko zapomnieli o burzy.


"When Shadow comes to claim our souls
Some must rise the light of old
Names in stone, spirits of legend
Deeds unknown yet never forgotten
These are the Duranin
Of Honor within and of Fear without
Remember them, when in hope you doubt"

Offline

 

#19 2012-08-08 21:14:05

Dares

http://www.wojna-feudalna.pun.pl/_fora/wojna-feudalna/gallery/2_1334250849.png Cesarz

13763440
Zarejestrowany: 2012-01-14
Posty: 531
Punktów :   

Re: Główna Ulica

Głównej ulicy nie mogły minąć zmiany, w które zainwestowała rada w całej Valerze. Całą drogę ponownie starannie wybrukowano oraz wyrównano ją (bądźmy szczerze; wcześniej jak się nią podróżowało nigdy nie było się pewnym czy za kilka sekund nie wpadnie się aby do jakieś dziury, zaś trzęsienia środków transportu, którymi się podróżowało były stałe). Ostatnimi czasy ruch na niej się zwiększył, co wykorzystywali okoliczni sklepikarze, próbując uczynić z ulicy wielki bazar. Codziennie straż miejska przegania kilkudziesięciu takich handlarzy. Rekord przekroczył 100 sprzedawców.


Alea iacta est. Kości zostały rzucone
http://img684.imageshack.us/img684/5818/21341825727.png

Offline

 

#20 2012-08-20 17:09:55

 MegumiShimizu

Obywatel

44325249
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2012-08-20
Posty: 1
Punktów :   
Rasa: Vampir
Profesja: Zabijanie
Wiek: 16
Dukaty: 10
Ekwipunek: Miecz
WWW

Re: Główna Ulica

Gdy biegłam nagle zobaczyłam go. Rozglądam się na wszystkie strony. Nie wiedziałam co się dzieje
bo wracałam dopiero co z wioski. Gdy podbiegłam bliżej i nagle zobaczyłam biała postać przed sobą.
Nie wiedziałam co się dzieje..


Przepraszam was za ten avatar ale nie mogę znaleźć lepszego..

Offline

 

#21 2012-09-19 14:44:21

Vinte Um

Posłaniec cesarza

Zarejestrowany: 2012-09-19
Posty: 28
Punktów :   

Re: Główna Ulica

- Przepraszam, przepraszam. Czy mogę się czegoś spytać? Przepraszam... przepraszam - czemu ludzie nie chcą ze mną rozmawiać? Pierwszy raz widzą fauna czy co? Widocznie tak, bo tylko się mi przyglądali jak na kogoś trędowatego. Trochę mam tego dość, ale nie mogę ustawać. Mam tylko nadzieję, że to się niedługo skończy. Ten cały koszmar i wrócę do domu. Żebym jednak mógł wrócić, nie mogę ustawać. Muszę nadal próbować się czegoś dowiedzieć. Może oni nic nie wiedzą, ale chyba znajdzie się ktoś kto może mi przynajmniej jakkolwiek pomóc, prawda? Mam taką nadzieję...

Offline

 

DarkPokemon
Noof
NinjasShinobi

PBF - Toplista gier PBF
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
Najlepsze strony fantasy
Login:
Hasło:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutontsd.pun.pl www.nider.pun.pl www.klanenemy.pun.pl www.makemmo.pun.pl www.freesamples.pun.pl