Ogłoszenie

Wykrywacz Artefaktów Pora dnia:
Zbieraj zioła
Słuchajcie narody!!! Zarząd Cesarstwa poszukuje aktywnych osób do pomocy przy reaktywacji. Po resztę informacji prosimy zgłaszać się na GG: 13763440

#1 2012-05-25 23:40:46

 Selena

Obywatel

Skąd: Z krainy Elfów
Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 158
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Chodząca encyklopedia
Wiek: Panna
Dukaty: 11

Pokój Nauczycielski

Pomieszczenie, w którym bytują między przerwami nauczyciele i profesorzy, pragnący zjeść śniadanie, uzupełnić dzienniki i wymieniający klucze do sal.
Drzwi są posadowione centralnie w ścianie, aby szybko można było wejść i wyjść. Wchodząc przez masywną drewnianą futrynę, po prawej jej stronie, przy ścianie stoi regał z dziennikami klas. Za nim odchodząc coraz bardziej w kąt pomieszczenia są dwie szafy. W samym rogu stoi wysoka roślina. Potem na drugiej ścianie są dwa okna. Na trzeciej ścianie, czyli równoległej do tej futryny, w której jesteś, stoją kolejne 3 szafy na ubrania, dekoracje, szarfy i inne odznaczenia szkolne. Na przeciwko futryny są drzwi do łazienki. Po lewej stronie drzwi do łazienki na ścianie wisi obraz ze słonecznikami. Pod ścianą jest kilkuosobowe krzesło i stół przy którym stoją jeszcze dodatkowe jednoosobowe krzesła. Czwarta ściana też posiada dwa okna. Dalej idąc wzrokiem koło futryny są wieszaki na klucze.
W pokoju nauczycielskim zawsze jest jakiś filozof, profesor bądź nauczyciel po to, aby pomóc komuś, gdy ten ma problem.


Karta Postaci
I tak mnie nie dogonisz Goście. Chyba zapominasz, że jestem pariasem???

Offline

 

#2 2012-05-25 23:52:53

 Selena

Obywatel

Skąd: Z krainy Elfów
Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 158
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Chodząca encyklopedia
Wiek: Panna
Dukaty: 11

Re: Pokój Nauczycielski

Strażnik wleciał z hukiem przed Pokój Nauczycielski i pukał rękojeścią miecza w drewno futryny. W krótce drzwi się otworzyły, a w nich pojawiła się głowa młodej dziewczyny.
- Pani tu uczy? - zapytał ze zdziwienieniem strażnik.
- Tak, w czym mogę panu pomóc? - odezwała się kobieta.
- Czy wie może pani, co to za zwierzę? - znów zapytał zapalony mężczyzna, otwierając dłonie i pokazując białą mysz.
- Już miałam styczność z takimi zwierzętami, ale tylko u specjalnych hodowców. Dziko żyjących myszy jeszcze nie widziałam - odrzekła nieco zaskoczona. - Pan ją znalazł?
- Tak, u nas w Areszcie. Biegała po kamiennej posadzce.
- To dziwne.
Wtedy, gdy obydwoje patrzyli na musz, ta szybko zeskoczyła strażnikowi z ręki na podłogę i uciekała. Schowała się pod regałem. Tam zmieniła się w muchę komara i odleciała przez otwarte okno.
Strażnik z nauczycielką patrzyli, gdzie jest zwierzę, ale nic już pod nim nie było, kiedy oni się schylili.


Karta Postaci
I tak mnie nie dogonisz Goście. Chyba zapominasz, że jestem pariasem???

Offline

 

DarkPokemon
Noof
NinjasShinobi

PBF - Toplista gier PBF
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
Najlepsze strony fantasy
Login:
Hasło:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fanizmierzchu.pun.pl www.buciarnia.pun.pl www.wonaruto.pun.pl www.oroboros.pun.pl www.minecraft.pun.pl