Ogłoszenie

Wykrywacz Artefaktów Pora dnia:
Zbieraj zioła
Słuchajcie narody!!! Zarząd Cesarstwa poszukuje aktywnych osób do pomocy przy reaktywacji. Po resztę informacji prosimy zgłaszać się na GG: 13763440

#1 2012-05-09 21:01:16

 Selena

Obywatel

Skąd: Z krainy Elfów
Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 158
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Chodząca encyklopedia
Wiek: Panna
Dukaty: 11

Wodospad Prawdy

Wodospad Prawdy jest to uroczy i tajemniczy zakątek w samym sercu jednego z borów. Źródło bije z metrowego wzniesienia pokrytego skałą od strony lecącej wody.
Woda płynie z niedużej podziemnej jaskini na wzniesieniu i wpada z niej wprost do stawu, albo raczej oczka, które ze wszystkich stron jest otoczone granatowymi płaskimi kamieniami,
na których można usiąść. Za kamieniami jest piach, a dalej drzewa: lipy, buki, świerki, które zasłaniają te piękne i tajemnicze miejsce. W oczku rosną żółte grzybienie, knieć błotna i
jaskry w niedużej ilości. Na skałach rosną miłki wiosenne, gnieźniki leśne, pełniki europejskie i rozchodniki oraz złotokapy i wierzby płaczące, rosnące przy samym wodospadzie,
sprawiające wrażenie jeszcze większej tajemniczości tego miejsca, bo zakrywają kaskadę i nieduży plac. Im dalej od wodospadu, tym drzewa są mniej gęste. Miejsce nie bez powodu
jest nazwane Wodospadem Prawdy, bo tajemnicze i magiczne właściwości tutejszego powietrza, wody, pary wodnej i jodu sprawiają, że w tym miejscu cała prawda wyjdzie na jaw.


Karta Postaci
I tak mnie nie dogonisz Goście. Chyba zapominasz, że jestem pariasem???

Offline

 

#2 2012-06-10 11:31:42

 Sunako

Mistrz

26526104
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 332
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik/Mag
Wiek: 15
Dukaty: 45
Ekwipunek: Łuk i strzały, Miecz

Re: Wodospad Prawdy

-Lux, mogę już zdjąć tą opaskę z moich oczu?-zapytałam wciąż kurczowo trzymając się jego białej koszuli.
-Jeszcze kawałek-odpowiedział ciagnąc mnie za rękę. Przeszliśmy przez jakieś zarośla.Słyszałam szum wody.
-Teraz możesz-powiedział ściągając ją z moich oczu.Na widok pięknego wodospadu aż zabrakło mi słów.Dopiero po chwili mogłam coś powiedzieć.
-Piękny..-wyszeptałam.Lux uśmiechnął się.
-Gdy tylko dowiedziałem się w Zagajniku o tym miejscu i jak tu trafić od razu chciałem cie tu zabrać.
-Kiedy?-pomyślałam, ale zaraz przypomniałam sobie że zapewne wtedy gdy poszłam z Gewem szukać tego mordercy...Jednakże wciąż się martwiłam.Tam trwa wojna, a ja głupia siedze przy jakimś wodospadzie.Lux to zauważył.
-Nie pozwolę ci tam iść.-powiedział spokojnie.Zdenerwowało mnie to.
-A kim ty jesteś że mi rozkazujesz?!-rzuciłam wściekle biegnąc w stronę miasta.Miałam już dośc mojego jedynego przyjaciela i powiernika. Ciągle mnie traktował jak dziecko.Nie znoszę tego.Słońce już stało.Musiałam lepiej okryć się jego płaszczem by nikt nie zauważył moich rąk, a raczej krwi niewinnych strażników na nich.Biegłam tak szybko jak mogłam by jeszcze przed południem być w mieście.


Głupi ludzie!Zawsze uważają się za najlepszych!
Karta Postaci

Offline

 

#3 2012-06-16 21:56:21

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Wodospad Prawdy

Gdy usłyszała szum wody trochę przyspieszyła, ale miała ciągle na uwadze by Tristan nie musiał przechodzić do szybszego stępa, który z pewnością sprawiał mu ból. Przystanęła na chwilę by zbliżył się do niej i dalszą drogę szła trzymając prawą dłoń na jego szyi. Ogier szedł ze spuszczoną głową, musiał być zmęczony, nie wiadomo kiedy im uciekł. Drzewa rosły coraz gęściej, ale spokojnie mogli przejść. Zobaczyła wodospad, piękne miejsce. Tristan z zaciekawieniem podniósł łeb, przyspieszył tempo. Ze szczęściem w oczach Konan obserwowała jego ruchy. Był trochę wygłodzony, widać żebra, ale dalej widoczna jest jego wspaniała budowa. W okół stawu były głazy, które przeszkadzały mu dosięgnięcia pyskiem do wody. Krążył w tę i we w tę, aż znalazł miejsce gdzie ta odległość była najmniejsza i zaczął pić wodę. Konan w tym czasie zrobiła to samo. Odłożyła ogłowie i dokładnie obejrzała jego rany. Źle to wyglądało, musieli bić go mocno batem, czy jakąś gałązką. Zanurzyła w wodzie ręce, ułożone na kształt misy i polała mu trochę na jedną z nóg.
- Nie, tak tego nie zrobię. Muszę mieć jakąś szmatkę- popatrzyła na swojego konia.- Przykro mi, ale musimy pójść gdzieś w kierunku domostw.
Wstała, zawiesiła ogłowie na ramieniu i poszła do wyjścia z lasu.


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#4 2012-06-19 21:32:43

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Wodospad Prawdy

Znowu tu przybyła. Co prawda mogła poszukać jakiegoś gospodarstwa w którym mieli by konie i wyposażenie do nich by wyczyścić Tristana, ale wolała nie wydawać pieniędzy jeśli można było.
Zeskoczyła z niego na żółty piasek, patrzyła na staw, jak woda z wodospadu do niego wpływa.
- Musi gdzieś uchodzić ta woda, czyli jeśli się tam umyjemy to nie pozostawimy jej brudniej- powiedziała sama do siebie. Upuściła ogłowie, po co w ogóle je ze sobą nosiła. Może dlatego, że może się kiedyś przydać. Ściągała po kolei swoje ubranie, aż została tylko w bieliźnie. Podbiegła do małego oczka, było na tyle duże by zmieścili się oboje. Wskoczyła do wody, która sięgała jej do pępka. Zawołała ogiera, ten niepewnie podszedł, minęło kilka minut dopóki udało mu się również wskoczyć. Nastąpiła go tak by podszedł pod wodospad. Woda spadająca z lekką siłą powinna stracić to błoto. Ona lekko się opłukała i wyszła na kamienie by wyschnąć. Minęło kilkanaście minut, aż zeszło z konia całe błoto i znowu był czysty. Konan ubrała się szybko, wzięła ogłowie i go zawołała, większą trudność sprawiło mu wychodzenie, ale w końcu mu się udało. Poszli przed siebie.


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#5 2012-06-23 20:36:22

 Luthien

Obywatel

Zarejestrowany: 2012-06-23
Posty: 3
Punktów :   
Rasa: 10
Profesja: Zabijanie
WWW

Re: Wodospad Prawdy

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
// Dares


Bo ten moment.. gdy czujesz : Jestem inna od zwyczajnych ludzi.. Sprawia : Jestem Jedyna..

Offline

 

#6 2012-06-24 19:20:55

Seuviel

Obywatel

Zarejestrowany: 2012-06-24
Posty: 13
Punktów :   

Re: Wodospad Prawdy

Krasnolud szybko poruszał swymi małymi niestety nogami, po czym jego oczom ukazał się niebiański widok, przedstawiający Wodospad Prawdy. Nie czekając ani momentu podbiegł do niego i zaczerpnął swą mosiężną dłonią trochę wody, a następnie szybko dostarczył ją do swych wyschniętych ust. Czynność powtarzał kilkukrotnie dopóty, dopóki nie zaspokoił swego pragnienia.


Me imię brzmi Seuviel ze znamienitej rasy Krasnoludów - dzielnych, silnych, mądrych i walecznych istot.

Offline

 

#7 2012-07-02 17:16:29

 Selena

Obywatel

Skąd: Z krainy Elfów
Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 158
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Chodząca encyklopedia
Wiek: Panna
Dukaty: 11

Re: Wodospad Prawdy

Było bardzo gorąco. Potrzebowałam orzeźwienia. Rozebrałam się i wskoczyłam do chłodnej wody. Mimo mojego niedużego wzrostu mogłam tu trochę popływać. Woda była przejrzysta, więc mogłam nurkować. Dawno tego nie robiłam. Kiedy byłam już umyta ubrałam się w nowy strój, a stary wyprałam. Powiesiłam na pobliskich gałęziach i czekałam aż wyschnie. W międzyczasie uplotłam sobie warkocz, żeby włosy mi nie przeszkadzały podczas treningu.
Po półgodzinnej drzemce, jaką sobie ucięłam pod przekwitłym już złotokapem, suknia była sucha. Zrzuciłam ją sobie na ramię. Poszłam w kierunku Miasta, Valery.

Ostatnio edytowany przez JPEG (2012-07-02 17:18:03)


Karta Postaci
I tak mnie nie dogonisz Goście. Chyba zapominasz, że jestem pariasem???

Offline

 

#8 2012-07-02 17:20:05

Dares

http://www.wojna-feudalna.pun.pl/_fora/wojna-feudalna/gallery/2_1334250849.png Cesarz

13763440
Zarejestrowany: 2012-01-14
Posty: 531
Punktów :   

Re: Wodospad Prawdy

Dares szybko przybiegł tutaj, uciekając przed smokiem. Tak na serio to smok go nie gonił, lecz chłopak i tak wolał znaleźć się od niego jak najdalej. Zobaczywszy jednak wodospad zatrzymał się, uznał iż jest już wystarczająco daleko i usiadł, próbując złapać powietrza. Po chwili wstał i postanowił pójść dalej. Nie wiedział gdzie dokładnie, ale przecież wędrówka przed siebie zawsze była pełna przygód. Więc czemu uczynić tak ponownie?


Alea iacta est. Kości zostały rzucone
http://img684.imageshack.us/img684/5818/21341825727.png

Offline

 

#9 2012-07-19 13:43:37

 Sunako

Mistrz

26526104
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 332
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik/Mag
Wiek: 15
Dukaty: 45
Ekwipunek: Łuk i strzały, Miecz

Re: Wodospad Prawdy

Słysząc szum wody zwolniłam.
-Chyba udało mi się go zgubić.-pomyślałam.Uklęknęłam przy wodospadzie i umyłam w nim zakrwawione  ręce i twarz.Następnie przysiadłam na kamieniu i patrzyłam na lilie wodne.


Głupi ludzie!Zawsze uważają się za najlepszych!
Karta Postaci

Offline

 

#10 2012-07-19 13:48:39

 Balthazar

Obywatel

13942702
Zarejestrowany: 2012-07-15
Posty: 144
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Podróżnik
Wiek: 17
Dukaty: 0
Ekwipunek: Miecz,Bukłaki,Krzesiwo

Re: Wodospad Prawdy

Biegłem cały czas  za nią potykając się o korzenie nareszcie doszedłem do jakiegoś wodospadu . Siedziała na kamieniu więc zacząłem do niej biec tylko że trochu trawa i kamienie były mokre więc zacząłem się ślizgać . O Ledwo zatrzymałem się nad brzegiem próbując utrzymać równowagę. -O boże Pomocy - krzyknąłem .


Stan cywilny : Wolny
Karta Postaci

Offline

 

#11 2012-07-19 13:51:00

 Sunako

Mistrz

26526104
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 332
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik/Mag
Wiek: 15
Dukaty: 45
Ekwipunek: Łuk i strzały, Miecz

Re: Wodospad Prawdy

Zaczęłam się śmiać.Wstałam i objęłam go, ale tylko po to by nie wpadł do wody.Chociaż gdyby wpadł dostałby nauczkę...Pociągnęłam go do tyłu i wypuściłam.
-Czy ty zawsze musisz za mną chodzić?-zapytałam.Teraz wyglądałam naprawdę groźnie.


Głupi ludzie!Zawsze uważają się za najlepszych!
Karta Postaci

Offline

 

#12 2012-07-19 13:54:34

 Balthazar

Obywatel

13942702
Zarejestrowany: 2012-07-15
Posty: 144
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Podróżnik
Wiek: 17
Dukaty: 0
Ekwipunek: Miecz,Bukłaki,Krzesiwo

Re: Wodospad Prawdy

- E Nie denerwuj się tak . Złość Piękności szkodzi. Chciałem się tylko o coś zapytać po prostu - Uśmiechnąłem się do niej zrobiłem krok do przodu . heh głupi kamień poślizgnąłem się i wpadłem na nią przewracając ja na ziemie.


Stan cywilny : Wolny
Karta Postaci

Offline

 

#13 2012-07-19 13:55:31

 Sunako

Mistrz

26526104
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 332
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik/Mag
Wiek: 15
Dukaty: 45
Ekwipunek: Łuk i strzały, Miecz

Re: Wodospad Prawdy

Położyłam dłonie na biodrach.
-O co chciałeś zapytać?-zapytałam starając się uspokoić.


Głupi ludzie!Zawsze uważają się za najlepszych!
Karta Postaci

Offline

 

#14 2012-07-19 14:21:36

 Balthazar

Obywatel

13942702
Zarejestrowany: 2012-07-15
Posty: 144
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Podróżnik
Wiek: 17
Dukaty: 0
Ekwipunek: Miecz,Bukłaki,Krzesiwo

Re: Wodospad Prawdy

- Przepraszam- Powiedziałem wstając-To szukam jakiejś osoby która Przetłumaczyła by mi pewien tekst osobiście nie znam tego języka nie jest to Ani elficki ani język ludów pustyni. Po za tym przybywam z Wiadomością z Pustynnego Królestwa Schara-Krif ale to wiadomość dla kogoś z tutejszych władz.- Wziąłem następny oddech i znowu zacząłem - Po za tym szukam jakiejś Gospody albo Karczmy bo hym trochu zgłodniałem - Uśmiechnęłam i popatrzyłem na nią w tym słońcu wydawała się naprawdę piękna.

Ostatnio edytowany przez Balthazar (2012-07-19 15:38:41)


Stan cywilny : Wolny
Karta Postaci

Offline

 

#15 2012-07-19 14:29:11

 Sunako

Mistrz

26526104
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 332
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik/Mag
Wiek: 15
Dukaty: 45
Ekwipunek: Łuk i strzały, Miecz

Re: Wodospad Prawdy

-W mieście jest karczma.-powiedziałam wstając-Popytaj ludzi to ci powiedzą gdzie.Ja nie mam na to siły,
Odwróciłam się i zaczęłam iść w stronę puszczy.
-Dobrze ci radzę, nie idź za mną.-powiedziałam zatrzymując się-Bo to się może źle dla ciebie skończyć.
Zaczęłam iść dalej w kierunki niebezpiecznego lasu.


Głupi ludzie!Zawsze uważają się za najlepszych!
Karta Postaci

Offline

 

DarkPokemon
Noof
NinjasShinobi

PBF - Toplista gier PBF
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
Najlepsze strony fantasy
Login:
Hasło:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutofunclub.pun.pl www.fin-rach.pun.pl www.astra-club.pun.pl www.nowe-bakugan.pun.pl www.dasta.pun.pl