Ogłoszenie

Wykrywacz Artefaktów Pora dnia:
Zbieraj zioła
Słuchajcie narody!!! Zarząd Cesarstwa poszukuje aktywnych osób do pomocy przy reaktywacji. Po resztę informacji prosimy zgłaszać się na GG: 13763440

#1 2012-06-01 16:28:45

 Selena

Obywatel

Skąd: Z krainy Elfów
Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 158
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Chodząca encyklopedia
Wiek: Panna
Dukaty: 11

Smocza Puszcza

Smocza Puszcza, to przede wszystkim gęste i ciemne lasy. Dominuje tu mech, paprocie, drzewa liściaste, takie jak graby, klony, dęby, buki, lipy, kasztanowce, a pod nimi różne rodzaje grzybów. W powietrzu prawie zawsze czuć wilgoć. Rozkładające się liście i gałęzie widać niemal wszędzie. Pełno tu krzaków leszczyny, pod którymi rośnie agresywna mięta i konwalie. Na uboczu borów można zobaczyć czasem krzewy lilaków. Las przecinają co jakiś czas strumienie, bądź małe jeziorka, porośnięte pałką wodną, rzęsą wodną, trzciną, tatarakiem i jaskrami. W niektórych regionach są bagna. W lesie żyje dużo jeleni, danieli, łosi i bobrów, ale też widywane są tu wilki, rysie, lisy, a nawet niedźwiedzie. Dlatego warto tu chodzić z pochodnią i drugą osobą w razie niebezpieczeństwa.

Ostatnio edytowany przez JPEG (2012-06-01 16:30:13)


Karta Postaci
I tak mnie nie dogonisz Goście. Chyba zapominasz, że jestem pariasem???

Offline

 

#2 2012-06-08 13:02:50

 Sunako

Mistrz

26526104
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 332
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik/Mag
Wiek: 15
Dukaty: 45
Ekwipunek: Łuk i strzały, Miecz

Re: Smocza Puszcza

-Luuux!Dokąd mnie ciągniesz?-zapytałam zmęczona półgodzinną wędrówką.
-Zobaczysz.Jeśli dobrze zrozumiałem miejscowych to powinno być już blisko.-szepnął.Wiedziałam że się zgubiliśmy.Nagle swoimi niezwykle wrażliwymi na każdy dźwięk elfimi uszami usłyszałam coś jakby wystrzał.Ogromny huk sprawił że kuliłam się zasłaniając uszy.
-Lux, co się dzieje?-zapytałam przerażona.
-A jednak plotki były prawdziwe-powiedział pod nosem-Tam jest wojna.
Uśmiechnęłam się tylko wyciągając miecz.
-Trzeba było tak od razu.-powiedziałam-Zabije wszystkich po kolei.
Lux mnie złapał za rekę.
-To że jesteś jakąś tam wielką elfką nie znaczy że jesteś nie wiadomo jak potężną!Jest jeszcze tamtych sześciu, bez których nie dasz sobie rady!-zaczął na mnie krzyczeć-A ja urodziłem się żeby cie chronić!I jak mam cie chronić jak ciagle masz głupie pomysły!Sunako, opamiętaj się!!!
Miał rację.Spuściłam głowę.
-Chce im pomóc.-szepnęłam ze łzami w oczach.
-Wiem że chcesz.-powiedział ocierając mi łzy-Ale ja chce cię bronić.Myślisz że tamci cie nie zabiją tylko dlatego że jesteś młoda?A nawet jeśli cię oszczędzą to nie puszczą cie wolno.Nikt by nie wypuścił pięknej elfki.Nie chce nawet myśleć co mogliby ci zrobić.Sunako, zrozum mnie.-powiedział.Po moich policzkach spływało coraz więcej łez.
-Rozumiem.-wyszeptałam.
-I nie płacz już.Wolę gdy się uśmiechasz-powiedział.Moja twarz od razu rozjaśniła się. Zaczęło świtać.Lux nie zmył ze mnie całkowicie krwi tamtych strażników.Za dnia będzie ją świetnie widać.
-Chodź.-powiedział ciągnąc mnie za rękę.Już nic nie mówiłam.


Głupi ludzie!Zawsze uważają się za najlepszych!
Karta Postaci

Offline

 

#3 2012-06-09 21:47:46

 Selena

Obywatel

Skąd: Z krainy Elfów
Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 158
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Chodząca encyklopedia
Wiek: Panna
Dukaty: 11

Re: Smocza Puszcza

Po przyjęciu mnie do wojska, chociaż tak naprawdę na szkolenie, byłam tak zmęczona, że nie miałam zbyt wielu sił by iść, przez co kochana Al Sha Li niosła mnie na grzbiecie po tym, jak upadłam. Teraz powinnam porządnie wypocząć na jutrzejsze ćwiczenia. W zagajniku nie byłam mile widziana, więc przyszłam do innego lasu. Tutaj. Mam nadzieję, że żaden smok po nas nie przyjdzie. Wskoczyłam na drzewo, a biedna Al Sha Li czuwała na dole...


Karta Postaci
I tak mnie nie dogonisz Goście. Chyba zapominasz, że jestem pariasem???

Offline

 

#4 2012-06-16 15:59:43

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Smocza Puszcza

Całą drogę, jaką przebyła tu od Wolnego Miasta Portowego płakała. Różni ludzie patrzyli na nią dziwiąc się temu. Szła ciągle przed siebie, mówili jej, że idzie do Smoczej Puszczy gdzie podobno mieszkają niebezpieczne smoki. Nie obchodziło ją to, martwiła się ciągle o Tristana. Ponad tydzień minął od tamtego zdarzenia, jak mogła do tego dopuścić.
- Nie wybaczę sobie tego- powiedziała do siebie i rozpłakała się bardziej. Musiała się odwodnić, skoro płacze już kilkadziesiąt minut. Doszła do gęstego lasu, do którego ledwo co promienie słońca docierały przez korony drzew. Szła powoli ocierając łzy, taki płacz z pewnością obudziłby smoka. Dotarła do niewielkiej polany, usiadła przy jednym z drzew opierając się o nie. Patrzyła przez łzy jak promienie słońca padają na rosnące tam kwiaty. Piękny widok, uśmiechnęła się na chwilę.
- Tristan z pewnością zjadłby te kwiatki- powiedziała i rozpłakała się jeszcze bardziej. Płakała tak 10 minut dopóki nie zauważyła czarnej istoty z drugiej strony polany, która szybko się poruszała, coś zwisało jej z głowy, może jakiś sznurek, migało coś białego. Wstała szybko będąc gotowa na wszystko, otarła łzy by lepiej widzieć. Usłyszała ciche rżenie konia, które oznaczało powitanie. ~ Może to on? Czy na pewno? Uciekł im?~ myślała. Wysoki, kary ogier wbiegł na łąkę. Padało na niego światło i Konan mogła dobrze się mu przyjrzeć. Ten sznurek co widziała, to były wodze, a białe coś to gwiazdka na jego czole i skarpetki na przedniej lewej, i prawej tylniej nodze. Uśmiechnęła się szeroko.
- Tristan! Mój malutki!- podbiegła do niego szczęśliwa. Zatrzymała się tuż przed nim i dotknęła lewą dłonią jego głowy, a prawą głaskała go powoli po jego umięśnionej szyi. Zauważyła rany na jego zabłoconych nogach. Mogła wdać się infekcja.
- Co oni ci robili?- zapytała się sama siebie. Kucnęła i delikatnie przesunęła dłonią po jego lewej nodze- Musimy to umyć...- wstała i dokładnie mu się przyjrzała. Jego grzywa była cała pokołtuniona, był cały w błocie, gdzieniegdzie było mokre, a gdzieindziej zaschnięte. Zdjęła mu ogłowie i przewiesiła sobie przez ramię. Zaczęła iść w głąb lasu, patrząc się na ogiera.
- Choć, musimy znaleźć wodę by oczyścić twoje rany- uśmiechnęła się. Tristan niepewnie zaczął iść stępem w jej kierunku.- Nie musimy się spieszyć.


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#5 2012-06-24 19:05:17

Seuviel

Obywatel

Zarejestrowany: 2012-06-24
Posty: 13
Punktów :   

Re: Smocza Puszcza

Seuviel zmęczony podróżą postanowił odpocząć w zaciszu Smoczej Puszczy. Nie wiedział jak długo jeszcze będzie w stanie zamęczać swe krasnoludzkie ciało wysiłkiem licznych wędrówek i krótkich, a przy tym trzeba wspomnieć, że rzadkich postojów. Gdzieś w pobliżu znajdował się wodospad. Wiedział o tym, ponieważ szum spadających tafli wody docierał aż tutaj. Przez krótki moment leżał na leśnym runie, a następnie wyruszył w stronę wodnego zbiornika.


Me imię brzmi Seuviel ze znamienitej rasy Krasnoludów - dzielnych, silnych, mądrych i walecznych istot.

Offline

 

#6 2012-07-01 20:08:30

Errandra

Obywatel

Zarejestrowany: 2012-06-30
Posty: 13
Punktów :   

Re: Smocza Puszcza

Zwinnymi krokami Errandra przedzierała się wśród gęstwiny, jednocześnie poszukując ziół. Miała do tego specjalną zdolność, a mianowicie wyczuwała je nawet z daleka, a ta puszcza... trudno określić, można by rzec iż była miejscem, gdzie zioła występowały tak licznie. Nieraz podczas swego życia przychodziła właśnie tutaj, właśnie w tym samym celu. Nigdy się nie zawiodła. Szła tutaj by zebrać zioła, lecz kiedy przekroczyła rząd drzew postanowiła uczynić coś zupełnie innego, a mianowicie wyrwać się stąd i przynajmniej na chwilę wyjść do cywilizacji.

Offline

 

#7 2012-07-01 20:11:16

 Inewa

Obywatel

13711328
Skąd: Z Groty Inewy
Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 14
Punktów :   
Rasa: Smok Czterech Pór Roku
Profesja: Uzdrowiciel
Wiek: Wolna
Dukaty: 10
WWW

Re: Smocza Puszcza

Smoczyca wyszła ze swojej jaskini, po czym podążyła na wielki kasztanowiec. Jak zwykle zasiadła pod nim, i zaczęła urywać jeszcze niedojrzałe kasztany i zjadała je. Przyglądała się uważnie okolicy, którą bardzo dobrze znała. Nie wychodziła poza puszczę. To jedyne miejsce gdzie jest cisza...


Pierwsza smoczyca na tym forum
Inewa
- Karta Postaci

Oryginalna skórka Gadu-Gadu Wojny Feudalnej ! Co to będzie jak nie będziesz jej miał ?!

Offline

 

#8 2012-07-01 20:33:51

Dares

http://www.wojna-feudalna.pun.pl/_fora/wojna-feudalna/gallery/2_1334250849.png Cesarz

13763440
Zarejestrowany: 2012-01-14
Posty: 531
Punktów :   

Re: Smocza Puszcza

Chłopak spokojnie przechadzał się po puszczy, jednocześnie napawając się zarówno widokiem, jak i krystaliczną czystością powietrza. Zdecydowanie wolał zajmującą rozległe połacie terenu, Smoczą Puszczę od ciasnych i dusznych komnat z Twierdzy Cesarskiej. Tak wędrował, kiedy nagle zauważył leżącą pod kasztanowcem istotę, coś co przypominało smoka.


Alea iacta est. Kości zostały rzucone
http://img684.imageshack.us/img684/5818/21341825727.png

Offline

 

#9 2012-07-01 20:39:32

 Inewa

Obywatel

13711328
Skąd: Z Groty Inewy
Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 14
Punktów :   
Rasa: Smok Czterech Pór Roku
Profesja: Uzdrowiciel
Wiek: Wolna
Dukaty: 10
WWW

Re: Smocza Puszcza

Smoczyca najpierw wyczuła podejrzany zapach. Po czym jeszcze mocniej zaczęła się przyglądać roślinności która otaczała ogromne drzewo. Nagle zobaczyła sylwetkę człowieka. Podniosła się i powoli podeszła do nieznajomego, przyglądała się uważnie jego ruchom.


Pierwsza smoczyca na tym forum
Inewa
- Karta Postaci

Oryginalna skórka Gadu-Gadu Wojny Feudalnej ! Co to będzie jak nie będziesz jej miał ?!

Offline

 

#10 2012-07-01 20:42:11

Dares

http://www.wojna-feudalna.pun.pl/_fora/wojna-feudalna/gallery/2_1334250849.png Cesarz

13763440
Zarejestrowany: 2012-01-14
Posty: 531
Punktów :   

Re: Smocza Puszcza

Teraz było już pewne. To był smok! A raczej jest smok. Nie ma już odwrotu, Dares myślał tylko o tym, co powinien uczynić, co zrobić, czy uciekać, czy nadal trwać na swoim miejscu. Niezdecydowanie z jego ust wyciekło:
- Eeee... cześć... - przypatrywał się jaka będzie reakcja


Alea iacta est. Kości zostały rzucone
http://img684.imageshack.us/img684/5818/21341825727.png

Offline

 

#11 2012-07-01 20:45:26

 Inewa

Obywatel

13711328
Skąd: Z Groty Inewy
Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 14
Punktów :   
Rasa: Smok Czterech Pór Roku
Profesja: Uzdrowiciel
Wiek: Wolna
Dukaty: 10
WWW

Re: Smocza Puszcza

Smoczyca przez chwile tylko się przyglądała. Po czym wypowiedziała:
- Witaj, co Cię tu sprowadza ? - Po czym czekała na odpowiedź


Pierwsza smoczyca na tym forum
Inewa
- Karta Postaci

Oryginalna skórka Gadu-Gadu Wojny Feudalnej ! Co to będzie jak nie będziesz jej miał ?!

Offline

 

#12 2012-07-01 20:51:11

Dares

http://www.wojna-feudalna.pun.pl/_fora/wojna-feudalna/gallery/2_1334250849.png Cesarz

13763440
Zarejestrowany: 2012-01-14
Posty: 531
Punktów :   

Re: Smocza Puszcza

Właśnie w tej chwili Daresa zamurowało. Smok i to w dodatku mówi. Zanim wykrztusił z siebie jakiekolwiek minęło kilka minut, a i tak słowa jakie z jego ust wyciekły nie brzmiały logicznie:
- Ty... Czy ty... ty...


Alea iacta est. Kości zostały rzucone
http://img684.imageshack.us/img684/5818/21341825727.png

Offline

 

#13 2012-07-01 20:55:24

 Inewa

Obywatel

13711328
Skąd: Z Groty Inewy
Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 14
Punktów :   
Rasa: Smok Czterech Pór Roku
Profesja: Uzdrowiciel
Wiek: Wolna
Dukaty: 10
WWW

Re: Smocza Puszcza

Smoczyca przechyliła lekko głowę słysząc bezsensowe "zdanie". Przemyślała to, dosyć szybko i postanowiła mówić dalej :
- Chodzi Ci o to, że potrafię mówić ? Hm... mało zwierząt ma taką zdolność. Ja należę do wyjątków. Lecz dalej nie odpowiedziałeś na me pytanie. Cóż Cię tu sprowadza ?


Pierwsza smoczyca na tym forum
Inewa
- Karta Postaci

Oryginalna skórka Gadu-Gadu Wojny Feudalnej ! Co to będzie jak nie będziesz jej miał ?!

Offline

 

#14 2012-07-01 20:59:07

Dares

http://www.wojna-feudalna.pun.pl/_fora/wojna-feudalna/gallery/2_1334250849.png Cesarz

13763440
Zarejestrowany: 2012-01-14
Posty: 531
Punktów :   

Re: Smocza Puszcza

-Przepraszam, ale nigdy wcześniej nie widziałem smoka i to w dodatku mówisz. Przyszedłem tu tylko po to, aby zażyć świeżego powietrza. A ty? Co tu robisz? - pytanie wyciekło z jego ust niczym woda z dziurawego bukłaka.


Alea iacta est. Kości zostały rzucone
http://img684.imageshack.us/img684/5818/21341825727.png

Offline

 

#15 2012-07-01 21:01:15

 Inewa

Obywatel

13711328
Skąd: Z Groty Inewy
Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 14
Punktów :   
Rasa: Smok Czterech Pór Roku
Profesja: Uzdrowiciel
Wiek: Wolna
Dukaty: 10
WWW

Re: Smocza Puszcza

-Hm... Ja co tu robię ? Niedaleko tu mieszkam. Już od dawna... w jaskini w głębi puszczy.
Smoczyca pochyliła się, i wpatrywała się chłopcu prosto w oczy.

Ostatnio edytowany przez Inewa (2012-07-01 21:02:03)


Pierwsza smoczyca na tym forum
Inewa
- Karta Postaci

Oryginalna skórka Gadu-Gadu Wojny Feudalnej ! Co to będzie jak nie będziesz jej miał ?!

Offline

 

DarkPokemon
Noof
NinjasShinobi

PBF - Toplista gier PBF
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
Najlepsze strony fantasy
Login:
Hasło:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.astra-club.pun.pl www.mafiapokemonuff.pun.pl www.narutofunclub.pun.pl www.fin-rach.pun.pl www.dasta.pun.pl