Ogłoszenie

Wykrywacz Artefaktów Pora dnia:
Zbieraj zioła
Słuchajcie narody!!! Zarząd Cesarstwa poszukuje aktywnych osób do pomocy przy reaktywacji. Po resztę informacji prosimy zgłaszać się na GG: 13763440

#1 2012-05-07 13:54:49

 Sunako

Mistrz

26526104
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 332
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik/Mag
Wiek: 15
Dukaty: 45
Ekwipunek: Łuk i strzały, Miecz

Plac Miejski

W samym centrum miasta znajduje się plac, wyłożony czerwonym brukiem, na środku którego stoi piekna fontanna, w której uwielbiaja bawić się dzieci. Zaraz za nią stoi duzy ratusz, w którym już od rana pracują urzednicy. Oprócz tego, jest też piekarnia w której codziennie rano wypiekany jest chleb oraz olbrzymia biblioteka. Na placu, jak zwykle pełno ludzi którzy załatwiają swoje sprawy.I nikt juz nawet nie zwrócił uwagę na szubienicę, na której ma być dzis powieszony pewien złodziej, bowiem takie sytuacje wciąż mają miejsce, więc mieszczanie do nich przywykli


Głupi ludzie!Zawsze uważają się za najlepszych!
Karta Postaci

Offline

 

#2 2012-06-07 22:40:55

 Selena

Obywatel

Skąd: Z krainy Elfów
Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 158
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Chodząca encyklopedia
Wiek: Panna
Dukaty: 11

Re: Plac Miejski

Snułam się wszędzie. Najbardziej martwiłam się Al Sha Li. Jednorożec w mieście przy dwunożnej istocie jest dziwnym zjawiskiem. Zauważyłam, że w całym tym miejscu, na prawie każdym wysokim punkcie jest pełno plakatów z informacją o poborach do wojska, ponieważ nadciąga straszliwa w skutkach wojna.

Ostatnio edytowany przez JPEG (2012-06-07 22:42:41)


Karta Postaci
I tak mnie nie dogonisz Goście. Chyba zapominasz, że jestem pariasem???

Offline

 

#3 2012-06-10 12:41:25

 Sunako

Mistrz

26526104
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 332
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik/Mag
Wiek: 15
Dukaty: 45
Ekwipunek: Łuk i strzały, Miecz

Re: Plac Miejski

Wbiegłam na plac miejski ledwo łapiąc oddech.Nie jadłam nic od dwóch dni, więc byłam w kiepskiej formie.Przedarłam się przez przerażony tłum.Próbowałam kogoś zapytać o pobory do wojska,ale wszyscy byli zajęci uciekaniem.Oparłam się o ścianę jakiegoś budynku, gdy zobaczyłam plakat.Tak!W Valerze, siedzibie cesarza.Ale...Trzeba mieć przynajmniej 16 lat.Spuściłam głowę, gdy nagle wpadł mi do głowy pewien pomysł.A mianowicie:Udawać starszą.Podeszłam do fontanny na samym środku placu.Nikt nie zwracał na mnie uwagi. Włosy upięłam wysoko w koński ogon i związałam różową kokardą.Przez to że nie jadłam byłam blada, co trochę mnie postarzało.Nawet nie pomyślałam o tym by umyć dłonie w fontannie.Zabarwiłabym wtedy wodę na czerwono.Spojrzałam na piękny pałac wznoszący się ponad miastem.W porównaniu z nim byłam strasznie mała...Zafascynowana jego widokiem ruszyłam w stronę Valery.


Głupi ludzie!Zawsze uważają się za najlepszych!
Karta Postaci

Offline

 

#4 2012-06-12 16:57:07

 Selena

Obywatel

Skąd: Z krainy Elfów
Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 158
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Chodząca encyklopedia
Wiek: Panna
Dukaty: 11

Re: Plac Miejski

Po treningu poszłam do miasta. Zaprowadziło mnie na plac. Przecież nie mogę trenować w tej sukni! pomyślałam. Ale najpierw muszę się posilić.


Karta Postaci
I tak mnie nie dogonisz Goście. Chyba zapominasz, że jestem pariasem???

Offline

 

#5 2012-06-14 07:56:49

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Plac Miejski

Szła spokojnie, pomimo ludzi, którzy bali się odgłosów bitwy.
~ Powinni zacząć się bać dopiero jak tu przybędzie wrogie wojsko. Choć, może słusznie robią, że teraz uciekają póki mają czas.~ pomyślała gdy ktoś w pośpiechu ją popchnął. Zauważyła jak ktoś biegał panicznie w kółko.~ A jednak nie robią tego we właściwy sposób ~ szła dalej uśmiechając się pod nosem. Śmieszyła ją ludzka głupota, przynajmniej niektórych z nich. Biegają w kółko zamiast na przód, piją, aż stracą przytomność, a przed tym wygadują okropne rzeczy. Ciągle przechodziła przez ulice miasta i doszła do placu. Gwar taki jak w każdym miejscu tego miasta, choć Konan zauważyła coś. Wierzchołek jakiegoś drzewa, wielkiego skoro przewyższał wszystkie budynki. Ruszyła w jego stronę.


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#6 2012-06-17 15:41:36

 Lux

Obywatel

Zarejestrowany: 2012-06-16
Posty: 30
Punktów :   
Rasa: Nic nie warty człowiek...
Profesja: Mag
Wiek: 17
Dukaty: 10
Ekwipunek: Miecz, Sztylety

Re: Plac Miejski

Dochodziło południe.Było mi strasznie gorąco w czarnej koszuli.No i byłem głodny.Poczułem zapach chleba.
-O tej godzinie?-pomyślałem odwracając głowę w tamtą  stronę.No tak! Piekarnia!Wszedłem do środka i kupiłem jeden bochenek.Wychodząc zobaczyłem fontannę.Usiadłem przy niej.Zobaczyłem kilka niebieskich włosów.
-Sunako...-wyszeptałem uśmiechając się.
Zjadłem kawałek, a drugi postanowiłem dać elfce.Sunako jest czasem tak zakręcona że nawet nie pomyśli o tym by się wyspać i coś zjeść.Zamierzałem na nią poczekać aż skończy trening.


http://i1170.photobucket.com/albums/r528/SunakoIshikawa/allrue.jpg

Offline

 

#7 2012-06-19 18:45:01

 Selena

Obywatel

Skąd: Z krainy Elfów
Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 158
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Chodząca encyklopedia
Wiek: Panna
Dukaty: 11

Re: Plac Miejski

Przyszłam po treningu. Szukałam targu, ale najpierw przywędrowałam tutaj. Sama nie wiem po co. Usiadłam na brzegu fontanny i chciałam obejrzeć tą moją ranę. Krew już zaschła, ale na dłoni miałam ogromny ślad i rozciętą skórę. Zabandażowałam sobie rękę i patrzyłam, gdzie znajdę jakiś rynek.


Karta Postaci
I tak mnie nie dogonisz Goście. Chyba zapominasz, że jestem pariasem???

Offline

 

#8 2012-06-25 17:22:51

 Luthien

Obywatel

Zarejestrowany: 2012-06-23
Posty: 3
Punktów :   
Rasa: 10
Profesja: Zabijanie
WWW

Re: Plac Miejski

Bylo ciepło,ale wiał chodny wiatr.Szlam pustymi ulicami miasta.Tu było za cicho... Podeszłam to pięknej dużej fontanny i usiadłam na jej brzegu. Zobaczyłam przy niej kilka błękitnych włosów.W powietrzu unosił się zapach elfa. Byłam bardzo głodna, a chciałam napić sie elfiej krwi.Z tryumfalnym uśmiechem skierowałam sie w stronę Valery, skąd dobiegał ten słodki zapach.


Bo ten moment.. gdy czujesz : Jestem inna od zwyczajnych ludzi.. Sprawia : Jestem Jedyna..

Offline

 

#9 2012-07-02 15:25:54

Errandra

Obywatel

Zarejestrowany: 2012-06-30
Posty: 13
Punktów :   

Re: Plac Miejski

Erradnra lekko niczym piórko weszła do miasta i skierowała swe kroki na plac. Można by rzec, że jest tu po raz pierwszy, przez co chciała się zorientować tak mniej więcej gdzie co jest. Nagle naszło ją myśl, aby skierować się na Targ. Tam sprawdzi jakie zioła są dostępne na straganach i po ile.

Offline

 

#10 2012-07-02 19:23:42

 Selena

Obywatel

Skąd: Z krainy Elfów
Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 158
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Chodząca encyklopedia
Wiek: Panna
Dukaty: 11

Re: Plac Miejski

Wróciłam tu. Szukałam Tana.
Gdzie on się podział? Może w karczmie?
Poszłam tam sprawdzić.


Karta Postaci
I tak mnie nie dogonisz Goście. Chyba zapominasz, że jestem pariasem???

Offline

 

#11 2012-07-04 13:19:27

 Selena

Obywatel

Skąd: Z krainy Elfów
Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 158
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Chodząca encyklopedia
Wiek: Panna
Dukaty: 11

Re: Plac Miejski

Wbiegłam na Plac. Zdyszana usiadłam na boku fontanny. Kiedy złapałam już oddech zaczęłam odwijać swój bandaż. Na mojej niedużej dłoni przez całą jej przekątną, widniała wielka już brązowa blizna. Zaschnięta krew i skóra. Przez to wszystko nawet nie miałam czasu sobie tej rany odkazić i wypłakać się na nią, by się zagoiła. Moje oko zmieniło się w oko feniksa i zaczęłam łzawić. Gdy łzy dotykały rany wydzialała się z niej jakby para. Miałam wszystkich w nosie, bo i tak nikt nie zwracał na mnie uwagi.
Rana się zagoiła, zrosła. Po urazie nie było nawet widać śladu.


Karta Postaci
I tak mnie nie dogonisz Goście. Chyba zapominasz, że jestem pariasem???

Offline

 

#12 2012-07-05 20:22:59

Kaakit

Obywatel

Zarejestrowany: 2012-06-30
Posty: 8
Punktów :   
Rasa: 210

Re: Plac Miejski

Kaakit wychodząc z Banku skierował swe kroki na Plac Miejski, dokąd doszedł już po kilku minutach. Następnie rozpoczął poszukiwania Targu.

Offline

 

#13 2012-07-10 18:23:18

 Selena

Obywatel

Skąd: Z krainy Elfów
Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 158
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Chodząca encyklopedia
Wiek: Panna
Dukaty: 11

Re: Plac Miejski

Jednorożec jakimiś bocznymi uliczkami wbiegł na plac miejski. Wszędzie, gdzie biegł, zostawiał srebrne ślady swojej krwi. Wyglądał jak żywa końska maczyga z powbijanymi strzałami. Biegł przez siebie. Nikt nie próbował go zatrzymać. Ludzi, którzy przeszkadzali mu na drodze przeskakiwał, ale o tej wczesnrj porze nie było ich za wielu, byli to nieliczni, nad którymi poszybowało zwierzę. Klacz biegła w kierunku wylotu z miasta. Wszystko działo się tak szybko.

--------------------------------------------------------------------------------
Wbiegliśmy z Tanem na plac. Niemal krok w krok za jednorożcem. Po szlaku jej krwi.Klacz kierowała sie w kierunku Prowincji.


Karta Postaci
I tak mnie nie dogonisz Goście. Chyba zapominasz, że jestem pariasem???

Offline

 

#14 2012-07-10 18:33:47

 Tan Yyang

Obywatel

Skąd: kraina Leil'en
Zarejestrowany: 2012-06-14
Posty: 41
Punktów :   

Re: Plac Miejski

Cwałem biegliśmy za klaczą. Wyścigowa kariera Eaza sprawdzała się. Gniew z Seleną też nie byli gorsi. Biegliśmy za nią. Klacz potem biegła główną ulicą w kierunku Prowincji.


Będę biegł tak długo, aż sobie odpuścisz Goście.

Offline

 

#15 2012-07-11 14:26:32

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Plac Miejski

Gdy wybiegła z Zagajnika resztę drogi do miasta szła. Nie spieszyło się jej za bardzo, nie miała nic do roboty oprócz czekania na rozpoczęcie pracy. Ach tak! Jeszcze musi sobie nowy ekwipunek kupić. Niby mieli najemnicy ją bronić, ale lepiej ufać sobie samemu niż polegać na innych.
Wchodząc do WMP jeszcze bardziej zwolniła kroku. Tristan popychał ją pyskiem w plecy, by się na niego dalej nie gniewała, ale Konan jest uparta. Posyłała mu tylko groźne spojrzenia. Zatrzymała się na środku placu, by obmyśleć co powinna kupić. Wyciągnęła z kieszeni sakiewkę i policzyła znajdujące się tam dukaty ~ 40 dukatów... Może starczy na to co potrzebuję ~ pomyślała i ruszyła szukać jakiegoś targu.


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

DarkPokemon
Noof
NinjasShinobi

PBF - Toplista gier PBF
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
Najlepsze strony fantasy
Login:
Hasło:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-master-green.pun.pl www.buciarnia.pun.pl www.fanizmierzchu.pun.pl www.wonaruto.pun.pl www.minecraft.pun.pl