Ogłoszenie

Wykrywacz Artefaktów Pora dnia:
Zbieraj zioła
Słuchajcie narody!!! Zarząd Cesarstwa poszukuje aktywnych osób do pomocy przy reaktywacji. Po resztę informacji prosimy zgłaszać się na GG: 13763440

#181 2012-08-14 00:14:29

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Wodospad Prawdy

Zanurzyła na chwilę głowę pod wodą by ochłodzić twarz. Przez to płakanie była cała czerwona. Wynurzyła się po chwili patrząc na Raya.
- Tak, twoja natura na to nie pozwala - westchnęła cicho. Wyszła z wody, przemoczona do suchej nitki, mokre ubranie było takie ciężkie. Usiadła na kamieniach trochę dalej od Raya. Ściągnęła buty wylewając z nich resztki wody i położyła je obok siebie. Zerknęła na chwilę w stronę Raya, zastanawiając się co powiedzieć. Czy w ogóle coś mówić.


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#182 2012-08-14 00:21:07

Raytlion

Obywatel

Zarejestrowany: 2012-04-27
Posty: 165
Punktów :   
Rasa: Wampir
Profesja: Tropiciel
Wiek: 461
Dukaty: 10

Re: Wodospad Prawdy

- Chciałbym z Tobą zostać, naprawdę, ale widziałaś na własne oczy co się ze mną działo, co musiałaś oglądać przeze mnie. Nie chcę tego powtarzać w Twojej obecności. - wyciągnął ręce w stronę Konan. - Pozostanę z Tobą tak długo jak tylko będę mógł, postaram się uszczęśliwić Cie najdłużej jak tylko się da. - uśmiechnął się szeroko mrużąc oczy.

Offline

 

#183 2012-08-14 00:36:30

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Wodospad Prawdy

Spojrzała na niebo, obserwując jego piękno i zastanawiając się co mu odpowiedzieć. Powróciła wzrokiem do wampira. Przypominała sobie jego słowa, które przed chwilą powiedział. Będzie uszczęśliwiać ją jak najdłużej się da? Wtedy bardziej się do niego przywiąże i trudniej zniesie to jeżeli mieliby się rozstać.
- Dobrze - powiedziała cicho, starając się wycisnąć wodę z koszulki. Tylko jedno słowo wyszło z jej ust, nie wiedziała co mogłaby powiedzieć więcej.


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#184 2012-08-14 00:40:47

Raytlion

Obywatel

Zarejestrowany: 2012-04-27
Posty: 165
Punktów :   
Rasa: Wampir
Profesja: Tropiciel
Wiek: 461
Dukaty: 10

Re: Wodospad Prawdy

- Będzie dobrze. Na pewno. Uśmiechnij się, szkoda psuć naszych ostatnich momentów. - przechylił głowę spoglądając na Elfkę i uśmiechając się szeroko w Jej stronę. Spojrzał na niebo przyglądając się gwiazdom, które je oświetlały. - Nie wiem jak długo jeszcze będziemy blisko siebie, ale korzystajmy z tych chwil i cieszmy się nimi. - ponownie spojrzał na Konan uśmiechając się szerzej.

Offline

 

#185 2012-08-14 00:47:18

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Wodospad Prawdy

- Blisko siebie na razie nie będziemy, ponieważ jestem cała mokra, a ciebie zmoczyć nie zamierzam - uśmiechnęła się szeroko. Nie miała nerwów do noszenia mokrych rzeczy. Miała ochotę zdjąć je i wyrzucić, ale szybko zrezygnowała z tego pomysłu. Popatrzyła w gwiazdy nie zaprzestając wyciskania wody z tuniki. Westchnęła i znowu wróciła wzrokiem do Raya.

Ostatnio edytowany przez Konan (2012-08-14 00:48:27)


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#186 2012-08-14 00:51:22

Raytlion

Obywatel

Zarejestrowany: 2012-04-27
Posty: 165
Punktów :   
Rasa: Wampir
Profesja: Tropiciel
Wiek: 461
Dukaty: 10

Re: Wodospad Prawdy

- Co to za różnica czy mnie zmoczysz czy też nie? Przecież nic się nie stanie jak kilka kropelek na mnie spadnie, prawda? - zaśmiał się cicho uśmiechając szerzej w stronę Konan. - Bycie mokrym jeszcze nikogo póki co nie zabiło, chyba że coś mnie ominęło niedawno. To już Twoja decyzja, zrób jak wolisz. - spojrzał na niebo, a uśmiech nie schodził z Jego twarzy.

Offline

 

#187 2012-08-14 01:00:01

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Wodospad Prawdy

- Mnie osobiście bycie mokrym lekko denerwuje - zaśmiała się cicho. - Gdyby nie ty, to... - urwała w połowie, uśmiechając się lekko. Zaprzestała dręczyć swoją koszulkę, przecież i tak nic to nie da. Długo zejdzie zanim wypchnie, chociaż mniej jeśli suszyłaby ją na jakimś drzewie. Jednak to nie wchodziło w grę.


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#188 2012-08-14 01:02:32

Raytlion

Obywatel

Zarejestrowany: 2012-04-27
Posty: 165
Punktów :   
Rasa: Wampir
Profesja: Tropiciel
Wiek: 461
Dukaty: 10

Re: Wodospad Prawdy

Widząc jak Konan użera się z mokrymi ubraniami zaśmiał się pod nosem spoglądając na gwiazdy. - Gdyby nie Ja, to co? Dokończ. - uśmiechnął się spoglądając na Elfkę. - W mokrym ubraniu muszę przyznać jest Ci do twarzy, miło jest obejrzeć Cie przemoczoną. - zaśmiał się cicho uśmiechając szerzej w Jej stronę. - Tak więc, gdyby nie Ja to co?

Offline

 

#189 2012-08-14 01:10:17

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Wodospad Prawdy

Zaśmiała się cicho odwracając od niego wzrok. Milczała chwilę uśmiechając się szeroko.
- Gdyby nie ty, to... - znowu urwała rumieniąc się. Spojrzała mu prosto w oczy - to bym ściągnęła to przeklęte ubranie. - spojrzała na oczko i znowu się śmiejąc cicho - Teraz wiemy, że spokojnie mógłbyś mnie tutaj wrzucić, ale już za późno, kamień cię wyprzedził - uśmiechnęła się uroczo.


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#190 2012-08-14 01:13:22

Raytlion

Obywatel

Zarejestrowany: 2012-04-27
Posty: 165
Punktów :   
Rasa: Wampir
Profesja: Tropiciel
Wiek: 461
Dukaty: 10

Re: Wodospad Prawdy

- Aaa.. O to Ci chodziło. Jeśli chcesz to mogę zakryć oczy na jakieś kilka godzin, wtedy zdejmiesz ubranie i poczekasz aż wyschnie. - uśmiechnął się w Jej stronę śmiejąc się cicho. Po chwili spojrzał prosto w Jej oczy uśmiechając się szerzej. - Więc jak? Kładziesz się obok mnie przy okazji mnie mocząc, siedzisz tam mokra, czy może jednak ja mam zamknąć oczy, a Ty powiesisz ubranie?

Offline

 

#191 2012-08-14 01:22:49

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Wodospad Prawdy

- Trudny wybór, naprawdę - uśmiechnęła się szeroko. - Z jednej strony nie wytrzymam w tym przemoczonym ubraniu, a z drugiej tak bardzo chcę się przy tobie położyć. - zaśmiała się cicho. Nigdy nie myślała, że będzie miała problemy tego typu. Wstała i z założonymi rękami zaczęła ostrożnie chodzić po kamieniach wokół oczka. - A tobie, która opcja bardziej odpowiada? - spytała po chwili


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#192 2012-08-14 01:26:33

Raytlion

Obywatel

Zarejestrowany: 2012-04-27
Posty: 165
Punktów :   
Rasa: Wampir
Profesja: Tropiciel
Wiek: 461
Dukaty: 10

Re: Wodospad Prawdy

- Dziwne pytanie. Szczerze mówiąc to chętnie bym Cie przytulił, objął, ale również zależy mi na tym, abyś czuła się dobrze, czyli zdjęła to przemoczone ubranie, które Ci przeszkadza. To jest wyłącznie Twój wybór. - uśmiechnął się szeroko spoglądając na gwiazdy, patrzył przez dłuższą chwilę, następnie spojrzał na Konan. - Tak więc co zamierzasz zrobić? Zdjąć to mokre ubranie czy jednak położyć się tutaj, albo chodzić tak dookoła oczka?

Offline

 

#193 2012-08-14 01:37:34

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Wodospad Prawdy

Zaczęła zdejmować powoli spodnie. Postanowiła zostać w samej tunice, która zasłaniała to co trzeba. Miała na sobie bieliznę, ale pewnie by prześwitywała, a wolała nie ryzykować. Podeszła do najbliższego drzewa i rzuciła mokre spodnie na jedną z gałęzi.
- Chyba tak też może być? - uśmiechnęła się szeroko podchodząc do niego. Naciągneła bluzkę i położyła się przy nim.

Ostatnio edytowany przez Konan (2012-08-14 01:38:39)


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#194 2012-08-14 01:49:13

Raytlion

Obywatel

Zarejestrowany: 2012-04-27
Posty: 165
Punktów :   
Rasa: Wampir
Profesja: Tropiciel
Wiek: 461
Dukaty: 10

Re: Wodospad Prawdy

Uśmiechnął się szeroko przekręcając głowę w stronę Konan. - Jak już mówiłem jest mi to obojętne, byle by Tobie było wygodnie. Jeśli jest wygodnie no to może być. - uśmiechnął się szerzej ponownie spoglądając na niebo, które oświetlały gwiazdy wraz z księżycem. Objął Konan, a po chwili spojrzał w Jej oczy. - Nie uważałaś, to wpadłaś. - zaśmiał się pod nosem, a Jego wzrok powrócił na gwiazdy.

Offline

 

#195 2012-08-14 02:16:56

Raytlion

Obywatel

Zarejestrowany: 2012-04-27
Posty: 165
Punktów :   
Rasa: Wampir
Profesja: Tropiciel
Wiek: 461
Dukaty: 10

Re: Wodospad Prawdy

Ponownie spojrzał na Konan spoglądając prosto w Jej oczy i  uśmiechając się - Wybacz, nie chciałem Cie martwić. - przejechał lewą dłonią po włosach Konan śmiejąc się cicho, nachylił się całując je. - Mokre. - uśmiechnął się szerzej przy okazji mocniej przytulając Elfkę. - Nie jest Ci zimno? - sięgnął lewą ręką po sztylet, a po chwili spojrzał na niego, zaśmiał się cicho ponownie chowając go za pas.

Offline

 

DarkPokemon
Noof
NinjasShinobi

PBF - Toplista gier PBF
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
Najlepsze strony fantasy
Login:
Hasło:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thesixpounder.pun.pl www.biotechnologia-ajd.pun.pl www.kagura.pun.pl www.vri.pun.pl www.gtasaforum.pun.pl