Ogłoszenie

Wykrywacz Artefaktów Pora dnia:
Zbieraj zioła
Słuchajcie narody!!! Zarząd Cesarstwa poszukuje aktywnych osób do pomocy przy reaktywacji. Po resztę informacji prosimy zgłaszać się na GG: 13763440

#31 2012-07-16 15:47:23

 Balthazar

Obywatel

13942702
Zarejestrowany: 2012-07-15
Posty: 144
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Podróżnik
Wiek: 17
Dukaty: 0
Ekwipunek: Miecz,Bukłaki,Krzesiwo

Re: Pole Obozowe

-Ten No . Widzi prze pani ładna Elficzko tego gościa w zbroi on mnie chciał bić to ze strachu.. ?? zmyśliłem się ...?? E no ten tego przepraszam spieszę się.-  wstałem otrzepałem się i wybiegłem z obozu parę set metrów dalej odetchnąłem z ulgą .(heh może przeżyje dzisiejszy dzień. Gdzie teraz hym muszę odwiedzić bibliotekę).


Stan cywilny : Wolny
Karta Postaci

Offline

 

#32 2012-07-16 15:57:37

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Pole Obozowe

- Amin n'rangwa edanea - powiedziała do siebie. Spojrzała w kierunku tego przez, którego podobno się to stało. - A więc to przez niego? - powiedziała do siebie. Łza popłynęła jej po policzku. Nie, to nie przez Wanwura, to przez nią Tristan się przestraszył - Przepraszam cię - szepnęła do niego i znowu usiadła obserwując tamtą parę.


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#33 2012-07-16 16:24:47

Raytlion

Obywatel

Zarejestrowany: 2012-04-27
Posty: 165
Punktów :   
Rasa: Wampir
Profesja: Tropiciel
Wiek: 461
Dukaty: 10

Re: Pole Obozowe

Cały czas siedział na ławce starając się ignorować otoczenie oraz innych. Nie kręciły go żadne zabawy, ani nic z tych rzeczy, przyszedł tu jedynie na polowanie. Przyglądając się jak nieznajomy potyka się o konia, lekko zacisnął pięści, a Jego wyraz twarzy szybko się zmienił, tak że przez chwilkę można było dostrzec Jego ostre kły. Po chwili wziął głęboki oddech, rozluźnił ręce, opuścił głowę w dół oczekując polowania, które niedługo miało nadejść.

Offline

 

#34 2012-07-16 17:04:01

 Wanwur

Mistrz

8884152
Skąd: Miasto portowe
Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 104
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Wojownik
Wiek: Samotnik
Dukaty: 1 na szczęście

Re: Pole Obozowe

Niebiesko włosa odsunęła się, ale zignorowałem to, chciałem tylko by była bezpieczna i w końcu się ocknęła,
-Masz tutaj mój kaptur i pelerynę- powiedziałem to nakładając Sunako delikatnie to co miałem najcieplejszego na sobie widząc to jak marznie,
-Przepraszam, jeśli Cię przestraszyłem, lub zezłościłem moim zachowaniem- powiedziałem zły na siebie, spuściłem głowę i kątem oka zobaczyłem potykającego się o Tristana, chłopaka. Chciałem za nim iść ale coś mi nie pozwalało..
-Niebieskowłosa, gdzie zgubiłaś Gewa?? Nie pozwolę Ci tutaj samej zostać, jesteś zbyt bezbronna- Szepnąłem..


"Aby uniknąć tego, co silne, trzeba uderzać w to, co słabe."
"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać, i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
"Dowodzenie to kwestia inteligencji, wiarygodności, sprawiedliwości, odwagi i autorytetu."
Sun Tzu- Sztuka Wojny

Offline

 

#35 2012-07-16 17:10:23

 Sunako

Mistrz

26526104
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 332
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik/Mag
Wiek: 15
Dukaty: 45
Ekwipunek: Łuk i strzały, Miecz

Re: Pole Obozowe

Otuliłam się cieplej jego peleryną.
-Dziękuję panie.-wyszeptałam.Gdy mówił o Gewie zacisnęłam pięści.
-Zostawił mnie dziś w zagajniku samą...-wyszeptałam przysuwając się bliżej.-Liczyłam na to że spotkam go tutaj...
Spuściłam głowę.W jego pelerynie było mi trochę cieplej,ale wciąż trzęsłam się z zimna.


Głupi ludzie!Zawsze uważają się za najlepszych!
Karta Postaci

Offline

 

#36 2012-07-16 17:14:52

 Wanwur

Mistrz

8884152
Skąd: Miasto portowe
Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 104
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Wojownik
Wiek: Samotnik
Dukaty: 1 na szczęście

Re: Pole Obozowe

Gdy elfka przysunęła się bliżej, pomyślałem o zbroi, wstałem rozpiąłem rzemyki i zbroja opadła, zostałem w samej koszuli i spodniach, wtedy dopiero usiadłem bliżej obejmując ją delikatnie, starając się dać jej trochę ciepła, i bezpieczeństwa..
-Nic Ci już nie grozi- wyszeptałem, i moje kruczoczarne włosy opadły na Sunako


"Aby uniknąć tego, co silne, trzeba uderzać w to, co słabe."
"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać, i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
"Dowodzenie to kwestia inteligencji, wiarygodności, sprawiedliwości, odwagi i autorytetu."
Sun Tzu- Sztuka Wojny

Offline

 

#37 2012-07-16 17:20:58

 Sunako

Mistrz

26526104
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 332
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik/Mag
Wiek: 15
Dukaty: 45
Ekwipunek: Łuk i strzały, Miecz

Re: Pole Obozowe

Moje blade policzki oblał rumieniec.Było mi ciepło w jego ramionach i czułam się bezpiecznie.Na tyle bezpiecznie że odpięłam sztylety z ud. Położyłam głowę na jego torsie.
-Panie, wszyscy na nas patrzą...-wyszeptałam po chwili.


Głupi ludzie!Zawsze uważają się za najlepszych!
Karta Postaci

Offline

 

#38 2012-07-16 17:23:12

 Balthazar

Obywatel

13942702
Zarejestrowany: 2012-07-15
Posty: 144
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Podróżnik
Wiek: 17
Dukaty: 0
Ekwipunek: Miecz,Bukłaki,Krzesiwo

Re: Pole Obozowe

Wróciłem do obozu podeszłem do tego pana Wojownika i do tej Fajnej elfki i (Jestem debilem pomyślałem)- E ten tego przepraszam gołąbeczki w gruchaniu przeszkadzam ale mam pytanko nie zostawiłem tu miecza??- złapałem następny oddech i znowu zacząłem mówić -Bo ten no Zgubiłem gdzieś. A panienka coś kiepsko wygląda może chce panienka okrycie ??- (heh znowu się w kłopoty pcham )


Stan cywilny : Wolny
Karta Postaci

Offline

 

#39 2012-07-16 17:26:30

 Wanwur

Mistrz

8884152
Skąd: Miasto portowe
Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 104
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Wojownik
Wiek: Samotnik
Dukaty: 1 na szczęście

Re: Pole Obozowe

-No, cóż, niech patrzą, po to oczy mają- powiedziałem delikatnym tonem..
-Jeśli mają jakiś problem niech podejdą, postaram się go rozwiązać- powiedziałem bardziej zdecydowanym tonem..Mocniej przytulając Sunako, moje czarne oczy rozjaśniły się, *w końcu ktoś mnie polubił i zbliżył się do mnie* pomyślałem, niebieskowłosa była nietrzeźwa ale chyba z pełna rozumu..
- Widzę Pani, że już się mnie nie boisz- wyszeptałem prosto do ucha pięknej elfki..


"Aby uniknąć tego, co silne, trzeba uderzać w to, co słabe."
"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać, i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
"Dowodzenie to kwestia inteligencji, wiarygodności, sprawiedliwości, odwagi i autorytetu."
Sun Tzu- Sztuka Wojny

Offline

 

#40 2012-07-16 17:30:53

 Balthazar

Obywatel

13942702
Zarejestrowany: 2012-07-15
Posty: 144
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Podróżnik
Wiek: 17
Dukaty: 0
Ekwipunek: Miecz,Bukłaki,Krzesiwo

Re: Pole Obozowe

-E tam gorąco było i głodny byłem jakoś się pan groźniejszy zdawał no i widzieliście mój miecz czy nie ?- (nie przeżyje jednak tego dnia) - A panienka jakoś lepiej wygląda już. Mogę poznać imię panienki ?- powiedziałem patrząc sie na niebieskooką elficzkę.


Stan cywilny : Wolny
Karta Postaci

Offline

 

#41 2012-07-16 17:32:37

 Sunako

Mistrz

26526104
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 332
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik/Mag
Wiek: 15
Dukaty: 45
Ekwipunek: Łuk i strzały, Miecz

Re: Pole Obozowe

-Nie boję...-wyszeptałam-Teraz widzę że nawet nie miałam powodu.
Gdy podszedł do nas ten chłopak moja twarz zrobiła się cała czerwona, tym razem ze złości.Trzeba mieć tupet żeby przerywać taką chwilę...Szybko jednak się opanowałam.
-Ja go tu nie wiedziałam.-powiedziałam do chłopaka-Może ci wypadł gdy potknąłeś się o konia?
-Czy on wie widzi że mam już na sobie płaszcz?-pomyślałam.
-I nie, już mam okrycie-powiedziałam po czym znów przytuliłam się do mężczyzny.


Głupi ludzie!Zawsze uważają się za najlepszych!
Karta Postaci

Offline

 

#42 2012-07-16 17:35:48

 Balthazar

Obywatel

13942702
Zarejestrowany: 2012-07-15
Posty: 144
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Podróżnik
Wiek: 17
Dukaty: 0
Ekwipunek: Miecz,Bukłaki,Krzesiwo

Re: Pole Obozowe

- e tam drugi płaszcz zawsze się przyda . po za tym panie przesuń się jest za wami .- Wpadłem miedzy parę i zacząłem się rozpychać po mój miecz . Rozdzielając ich .(tak jestem debilem-pomyślałem)


Stan cywilny : Wolny
Karta Postaci

Offline

 

#43 2012-07-16 17:38:01

 Wanwur

Mistrz

8884152
Skąd: Miasto portowe
Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 104
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Wojownik
Wiek: Samotnik
Dukaty: 1 na szczęście

Re: Pole Obozowe

Przytuliłem mocniej Sunako, delikatnie chwytając głownie miecza..
-To, że nie wyglądam groźniej to nie znaczy, że nie jestem groźny..- warknąłem..
-Może Pan łaskaw byłby się przedstawić-*zero kultury* pomyślałem, ale ugryzłem się w język..
Moje mięśnie napięły się mocniej..
-Panie myśmy tego miecza nie widzieli, jak pan go będzie szukać, niech się pan nie potknie o coś większego od tego konia- warknąłem jeszcze groźniej..
-Przypuszczam, że właścicielka nie daruję panu tego drugi raz- popatrzyłem w stronę Tristana i Konan..
-A teraz może Pan spokojnie iść szukać tego miecza gdzie indziej- odwarknąłem


"Aby uniknąć tego, co silne, trzeba uderzać w to, co słabe."
"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać, i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
"Dowodzenie to kwestia inteligencji, wiarygodności, sprawiedliwości, odwagi i autorytetu."
Sun Tzu- Sztuka Wojny

Offline

 

#44 2012-07-16 17:41:41

 Sunako

Mistrz

26526104
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 332
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik/Mag
Wiek: 15
Dukaty: 45
Ekwipunek: Łuk i strzały, Miecz

Re: Pole Obozowe

Jak on mógł nas rozdzielać?Byłam wściekła.Chwyciłam jeden ze sztyletów.
-A teraz lepiej odejdź, zanim coś ci się stanie.-powiedziałam gdy mężczyzna skończył.


Głupi ludzie!Zawsze uważają się za najlepszych!
Karta Postaci

Offline

 

#45 2012-07-16 17:42:06

 Wanwur

Mistrz

8884152
Skąd: Miasto portowe
Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 104
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Wojownik
Wiek: Samotnik
Dukaty: 1 na szczęście

Re: Pole Obozowe

Chwyciłem pierwszą rzecz jaką miałem pod ręką po upuszczeniu miecza, był nią topór..
-Panie, jeśli chce Pan dożyć północy niech Pan lepiej się zastanowi co Pan robi..- Warknąłem, na głos, mało nie spadając z ławki..
-Dziś chcę mieć spokój, a Pan chyba chce mi go zaburzyć- Kipiałem złością, wymierzając toporem w niego..
-Już raz panu odpuściłem ze względu na Niebieskowłosą- Krzyknąłem..


"Aby uniknąć tego, co silne, trzeba uderzać w to, co słabe."
"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać, i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
"Dowodzenie to kwestia inteligencji, wiarygodności, sprawiedliwości, odwagi i autorytetu."
Sun Tzu- Sztuka Wojny

Offline

 

DarkPokemon
Noof
NinjasShinobi

PBF - Toplista gier PBF
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
Najlepsze strony fantasy
Login:
Hasło:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.astra-club.pun.pl www.nowe-bakugan.pun.pl www.dasta.pun.pl www.narutofunclub.pun.pl www.mafiapokemonuff.pun.pl